Řidič nákladního automobilu s Hydraulickou rukou a natahovacím kontejnerem

Společnost Odpady Jelínek s.r.o., nabízí Vážnému zájemci o práci  níže specifikované volné pracovní místo:

Řidič nákladního automobilu MAN s hydraulickou rukou Fassi a natahovacím kontejnerem Fornal

Náplň práce:

Obsluha a péče o svěřené speciální nákladní vozidlo

Dopravy stavebního materiálu, specifických jednotlivých celků k jednotlivým zákazníkům

S tím související konkrétní mechanické práce na stavbách

Požadujeme:

  • základní vzdělání, středoškolské vzdělání, …. Konkrétní dle nabídky uchazeče
  • řidičský průkaz skupiny C, E
  • profesní průkaz , zpráva o výsledku dopravně psychologického vyšetření -psychotesty
  • Praxe, zkušenosti s Hydraulickou Rukou, Natahovacím jeřábem výhodou, podmínkou
  • fyzickou zdatnost, mechanické dovednosti pro údržbu a obsluhu NA vítány
  • samostatnost, spolehlivé jednání, solidní přístup k práci, ke stroji a technice NA
  • znalosti v odpadovém hospodářství, znalosti při výkonu dopravy a likvidace odpadu jsou podmínkou

Nabízíme:

  • pracovní poměr na zkušební dobu, poté na dobu neurčitou
  • nástup možný ihned, dle předcházející dohody
  • platové podmínky, mzda a pracovníky blíže specifikované - dohodou

Prvotně životopis a přesná charakteristika Vašeho zájmu ke shora uvedené nabídce volného pracovního místa je vítána od Vážného zájemce na email : info@odpady-jelinek.cz

Kontaktní osoba : Václav Jelínek, jednatel společnosti

Telefon: +420 736 152 052